הפקות חינה

שמלות לחינה

שמלות לחינה אז והיום

טקס החינה הינו טקס מסורתי העובר מדור לדור ונחגג בקרב יוצאי עדות המזרח בעיקר אך גם בקרב עדות אחרות. הנפוצה שבחינות היא החינה המרוקאית המלווה במוסיקה שמחה, תלבושות חינה מרהיבות, דברי מתיקה מעולים וכמובן טקס חינה בו מורחים חומר המופק מעלי צמח החינה שצבעו אדמדם ומסמל שפע, פריון, מזל וברכה  בשל מריחת החומר על כפות הידיים בצורה עגולה כשל מטבע.

שמלות לחינה מאז ומתמיד שימשו כמוקד תשומת הלב העיקרי באירוע בשל העובדה כי מדובר בלבוש מסורתי, מיוחד וססגוני שעיצובו נשתמר עם השנים מדורי דורות.

שמלות לחינה של ימינו אינן דומות לשמלות חינה שהכרנו משנים קודמות וניתצן לראות כי תחום זה עבר שינוי של ממש כאשר עיצוב שמלות חינה הפך לתחום בו קיימים אנשי מקצוע רבים המציעים דגמים ייחודים ומדהימים של שמלות חינה העונה לדרישותיהן של הכלות.

ניתן לומר ששמלות חינה לעיתים כה מיוחדות עד שהן עולות ברמתן ובעיצובן משמלות כלה רבות. יתר על כן, טקס החינה הוא בעל אווירה משפחתית ושמחה במיוחד ויש האומרים כי לפעמים החינה של הזוג הייתה יותר מרגשת ומיוחדת מהחתונה עצמה.

על כן, אין זה פלא שכול הזוגות רוצים להשקיע במסיבת החינה שלהם בדיוק כמו בחתונה ולעיתים אף יותר מבחינת המשאבים הספיים על מנת שיהיה זה אירוע יוצא דופן ומהנה במיוחד.

מאפייני שמלות לחינה

שמלות לחינה הן בהחלט מעניינות ומפתיעות הרבה יותר בשנים האחרונות עד כדי כך שהכלה מחליפה לעיתים פעמיים ואף שלוש פעמים שמלות לחינה בערב האירוע ומפתיעה כל פעם במראה אחר שהוא מלכותי, יוקרתי ועשיר במיוחד.

יתר על כן, בנוסף לשמלות לחינה ניתן להשיג גם תרבוש (סוג של מגבעת מסורתית), צעיפים וקישוטים נוספים וכן אוהלים לחינה, כרכרות לחינה ואף עמדות פרונטאליות לחינה בהן מוגשים דברי המתיקה המזוהים כל כך עם חגיגות החינה והמימונה גם כן.

אם את מחפשת שמלות לחינה ייחודיות וכן את כל האלמנטים שהופכים חינה למוצלחת במיוחד הגעת למקום הנכון כי אצל שריתה סולטנה מפיקת החינות המומלצת תמצאי את כל העולה על רוחך על מנת שהחינה שלך תהיה אירוע שעוד ידברו עליו ועל ייחודו הרבה אחרי הוא יסתיים. אז שיהיה בשעה טובה!