הפקות חינה

מחפשים בדים? נחלת בנימין זו הכתובת, כמה טיפים

יש מקום אחד מומלץ לבקר בו- נחלת בנימין בתל אביב.

מדוע? כיוון שיש הרבה חנויות בדים בנחלת בנימין ורובן מתרכזות סביב מתחם שוק האומנים. ניתן, אם כן, לתפוס שתי ציפורים במכה אחת- גם להתרשם ממבחר עצום של בדים מרשימים במיוחד, וגם לשטוף את העיניים ביצירות האומנות של האומנים המתכנסים מדי שלישי ושישי במדרחוב.

נחלת בנימין משאת נפשם של אומנים

חנויות בדים בנחלת בנימין זאת הסיבה שנחלת בנימין היא משאת נפשו של כל אומן, חייט, מעצב פנים, תפאורן וכמובן מעצב אופנה.

אבל גם אם אתם סתם אוהבים בדים, זהו המקום עבורכם. ואל תטעו, לא מדובר בסתם בדים כי אם בשופרא דשופרא, העילית שבעילית !!

רבים מן הבדים שתמצאו בנחלת בנימין מיובאים ורובם ככולם בדים איכותיים מאוד. המגוון גדול, הדוגמאות עולות על כל דמיון והכי חשוב- המחירים, כי המחירים הם באמת הכי זולים שתמצאו בארץ.

בנחלת בנימין תמצאו כל בד

אז אם אתם מחפשים בד שלא מצאתם עד כה בשום מקום, חנויות בדים בנחלת בנימין הם המקום בו אמליץ לכם לבקר בהקדם. שם תמצאו לבטח כמעט כל סוג של בד, מכותנה פשוטה ועד משי, מברוקד ועד קטיפה.

בנחלת בנימין בוודאי תמצאו כל מה שנחוץ לתפירה של חליפת ערב לגבר ומנגד כל מה שנחוץ לתפירת שמלת כלה יוקרתית. לחילופין תמצאו שם גם כל מה שנחוץ לתפירת תחפושות לפורים ולצד זאת כל מה שנחוץ להכנת כיסויי מיטה, מפות, וילונות ואפילו מגבות. בקיצור- הכול!!

נחלת בנימין בכיף

חנויות בדים בנחלת בנימין הן אטרקציה נפלאה ליום של כיף, וכשמתעייפים אפשר לשבת באחד מבתי הקפה שבמדרחוב, לאכול, לשתות, לפטפט ולהביט על העוברים והשבים. ואם קניתם כבר את כל מה שחיפשתם, קפיצה קטנה ואתם בחוף הים או בשינקין. גם שדרות רוטשילד קרובות מאוד ואפילו פלורנטין, נווה צדק ויפו הן במרחק נגיעה. הכול חי, נגיש, מסקרן וקורץ.

נחלת בנימין בדים ועוד בדים

אין כמו תל אביב ביום חופש חגיגי, בקיץ או בחורף, בסתיו או באביב. עם מטריה או שמשיה, עם מעיל או בכפכפים. כך או כך היא רומנטית להפליא ושכונת נחלת בנימין עולה על כולן. זה כמובן עניין של טעם, אבל מי שפועמת בקרבו נפש פיוטית, ימצא שהביקור בשכונה הוא מרתק ביותר. אחרי הכול, אין עוד מקום אחד בארץ שתמצאו בו כזה ריכוז גדול, ייחודי ומגוון של בדים.