הפקות חינה

.

חליפת חתן במראה שתמיד חלמתם עליו

ההשקעה בחליפת חתן היא חלק אינטגרלי מארגון החתונה שלכם

בקרב זוגות רבים מקוננת המחשבה ששמלת הכלה כה לבנה וכה יוקרתית שלא חשוב מה ילבש החתן, ואפילו בגדי יוקרה מרשת שיווק יעשו את העבודה. ואולם, ככל שהאירוע מתקרב גם הם מבינים כמה זה לא נכון. החתן הוא 50% מהאירוע! הוא האירוע והאירוע זה הוא. אם הוא לא יתלבש באופן יוקרתי, כיצד האירוע הזה ייראה? אז כיצד יוצרים את אותה חליפת חתן יוקרתית? כאן תוכלו לקבל את כל המידע.

הרכישה צריכה להתבצע בסלון חתנים

זה לא סוד שישנן רשתות שיווק המתמחות בביגוד יוקרה, אבל שום דבר לא משתווה לסלון חתנים פרטי. ברכישה במקום זה דואגים לכם לא רק לעיצוב מהודר אלא גם לחומרים המתאימים לעונת השנה בה אתם מתחתנים. בחורף, ז'קט עבה עם כריות הרחבה, ובקיץ, חליפת חתן שני חלקים אלגנטית המתאימה לריקוד ופיזוז אפילו בלוהטים שבגני האירועים. בתחום העיצוב, סלון החתנים מעפיל על כל רשת שיווק בשל התבססות על מעצבי אופנה שמעצבים באופן מקורי את החליפה שלכם, בהתאם לקריטריונים שתציבו, על בסיס דרישות ייחודיות שתגדירו בתחום העיצוב: גזרת החולצה, חומר הייצור של המכנס, שילוב הצבעים ביניהם, ועוד.

מה בחליפה? אלו הם הפריטים הנדרשים

אם החתונה נערכת בקיץ, חליפת חתן צריכה להיות בעלת שני חלקים: חולצה חגיגית דקה עם צווארון ומכנס ארוך מתחתיה, כמובן מאובזם עם חגורת עור יוקרתית. פריט שלישי שניתן להוסיף בקיץ עשוי להיות ווסט ללא שרוולים. אם ההרגשה היא עומס חום, גם חליפה של שני חלקים תסדר אתכם היטב. בדרך כלל, ההמלצה היא לבחור מכנס בעל צבע כהה וחולצה בעלת צבע בהיר, אבל זה לא מחייב מציאות כלל ועיקר. למשל, אם את רוצים להיראות גבוהים, למרות שאתם יודעים שחלק מהאורחים יהיו גבוהים מכם פיזית, חליפת חתן בעלת צבע אחיד תעשה את העבודה. אם מדובר בחתונת חורף, ניתן להוסיף גם ז'קט ובכך להפוך את החליפה לבעלת 3 חלקים.

אקססוריז נלווים שיעשו את ההבדל בין חליפה ממוצעת ליוקרתית במיוחד

הנעלה – הנעלה היא למעשה לא אקססוריז, אלא חלק בלתי נפרד מהחליפה. השקעה בחליפה ואי השקעה בהנעלה (למשל, הגעה עם נעלי ספורט) תוריד לטמיון את כל העבודה שלכם! הנעליים חייבים להיות אלגנטיות ובצבע המתאים למכנס שלכם. ניתן לבחור בין דגם מוגבה דמוי מגפיים לבין דגם שטוח.

עניבה – ניתן להתבסס על עניבת אורך, עניבת פפיון או מטפחת דש לשם הידור החליפה. אביזרים אלה מוסיפים לה רבות בתחום הקונטור והופכים אותה לחגיגית מתמיד.

שעון – אביזר זה תמיד מבשר על יוקרתיות ומשדר רצינוּת. מומלץ שהוא יהיה חלק מסט החליפה שלכם ללא ספק.

חולצה לרחבת הריקודים – חולצת טריקו מעוצבת או חולצת כפתורים דקה מהחולצה שלכם, שייארזו בנוסף אליה. פריטים מומלצים במיוחד בקיץ כשההרקדה נערכת בגן אירועים.