הפקות חינה

חליפות חתן בעיצובים המתאימים לחתונתכם

הדרך אל חליפות חתן יוקרתיות מצריכה לא מעט פרטי מידע שיסייעו לכם לבחור במיצגים הטובים ביותר. כאן נציג אותם בפניכם ונאפשר לדעת כיצד לגבש את סט הביגוד הטוב ביותר עבור האירוע מהחשובים בחייכם. חליפה זו תוכל לשמש אתכם גם בעיד באירועי יוקרה הקרובים לליבכם.

המבנה הבסיסי של החליפה

חליפות חתן עשויות להתבסס על 2 חלקים או 3 חלקים. קומבינציות של חליפות חתן עם שני חלקים יהיו רלוונטיות בעיקר לעונות החמות וכאשר מתחתנים לאור יום. לעומת זאת, חתונת ערב או לילה, במיוחד אם היא מתקיימת בחורף, תצריך חליפות חתן עם חלק שלישי כמו ז'קט. מדוע "חליפות" ולא "חליפה"? משום שמומלץ להתאים ביגוד דומה גם עבור קרובי משפחתם של החתן והכלה, במיוחד אם הם צפויים ללוותכם לחופה ולשהות לצידכם חלק נכבד מהטקס.

שילוב גוני אפשרי בחליפה

חליפות חתן יכולות להתבסס על צבע אחד מהחלק העליון ועד לנעליים או להתהדר בצבעים שונים. כאשר בוחרים חליפות חתן חד גוניות, מדובר על ספקטרום צבעים כהה כמו כחול כהה מאד או שחור. התנהלות זו טובה במיוחד עבור אנשים נמוכי קומה המתעניינים בהצגת מראה גבוה. בכל מקרה אחר, ניתן גם לשלב חליפה בעלת 2 גוונים, חולצה בהירה ומתחתיה מכנס כהה. זה הסטנדרט שהמון חתנים משתמשים בו. השילוב הפופולארי ביותר הוא מכנס שחור וחולצה לבנה מעליו.

שילוב בדי יוקרה בחליפה

מומלץ לשלב עניבה מבעד לז'קט, שתעטר את מרכז החולצה. היא עשויה להיות עניבת אורך או פפיון. הרציונל הוא לבחור בצבע שלישי שאינו נוכח בחליפה אלמלא היא. לדוגמה, במקרה בו המכנס שחור והחולצה לבנה, מומלץ להשלים עם עניבה אדומה. עוד בד שכדאי להכיר את המטפחת של דש הבגד: בד צבעוני מרהיב ביופיו שעוטר במיוחד עבור חליפות חתן לחידוד הדקורציה של הצווארון החגיגי.

שילוב נעלי יוקרה בחליפה

כמובן שמיצגים כמו חליפות חתן לא ייראו שלמים בלי נעליים מתאימות. מהן האפשרויות? מגפיים עם עקב או נעליים שטוחות ונמוכות. מומלץ לבחור בצבע דומה לזה של המכנס והז'קט ולבחור במבנה הסוליה היפה ביותר בעיניכם: שפיצי או עגול.

חליפות חתן מעוצבות – מהנכסים הגדולים ביותר של הגבר

זכרו כי גבר זקוק לחליפה אחת טובה לפחות בארון. אירוע כמו חתונה הוא הזדמנות לדאוג לכך. לא מדובר רק על חליפות חתן אלא על בגדים שישמשו אתכם בכל אירוע חגיגי אשר יתהווה בעתיד. השקעה בחולצה חגיגית, בז'קט יוקרתי ובמכנס נוח, בעניבות יוקרה ובפפיונים ובנעליים מפוארות, היא השקעה בעצמכם ובתדמית שלכם. חליפות חתן צריכות להיות גם נוחות ופונקציונאליות ולכן בשביל לרקוד בלי להזיע ולהרגיש בנוח, מומלץ לבחור גם חולצת טריקו מהודרת שתשמש אתכם ברגעים הסוערים. כמו כן, מומלץ להשקיע בבחירת גרביים בעלות צבע שדומה לחליפה, על מנת שאפילו פרט קטן זה לא ייראה חריג ביחס אליה.