הפקות חינה

המדריך לבחירת חליפת חתן

ההתלבטות הגדולה הכרוכה בבחירת חליפת חתן נובעת פעמים רבות מההיצע הרב שקיים בתחום זה וממגוון הגזרות והדגמים. אופנת החתנים השתנתה מאוד עם השנים וכבר לא כוללת רק חליפת חתן מסורתית אלא טרנדים מיוחדים שכדאי להכיר. במאמר זה ריכזנו עבורכם מספר טיפים חשובים, כך שתוכלו לבחור את החליפה המושלמת עבורכם ולהיראות בה במיטבכם.

כיום, רואים יותר ויותר חתנים שמעיזים לבחור חליפות חתן יוקרתיות ונוטפות סטייל לצד כאלה שיבחרו גם בחליפות חתן לא שגרתיות שכוללות חולצות מודפסות, נעליים מיוחדות, וסט ללא מקטורן, חגורה בולטת וגזרות נוחות וחופשיות. אז איזו חליפת חתן אתה מעדיף? התשובה טמונה בתחושה המתקבלת כאשר תמדוד אותן. כדי להחליט איזו חליפה תהלום אותך חשוב לבדוק כיצד תרגיש בה.  

כך תבחר חליפת חתן אטרקטיבית ואופנתית

כל חליפת חתן יכולה להיות טובה עבורך בתנאי שתבחר נכון. לרוב חליפת חתן הכוללת חולצה מכופתרת תקנה לך מראה קלאסי ואופנתי. לרוב מקטורן של חליפת חתן קלאסית תכלול רק שני כפתורים. בנוסף לתחושת הנוחות המרבית שעליה יש להקפיד חשוב לבחור גזרה המתאימה למבנה הגוף. גזרת סלים פיט נחשבת לצמודה ומתאימה למבנה גוף צר, וגזרות ישרות מחפות על מבנה גוף מלא לכן חשוב להתייחס לפרט זה בכובד ראש. מראה אופנתי עשוי להתקבל גם אם לא בוחרים חליפת חתן קלאסית. למשל חליפה הכוללת וסט ללא מקטורן או חליפה בה המקטורן הינו בצבע שונה מהמכנסיים וכן הוספת נעלי סניקרס במקום נעלי ערב אלגנטיות. לאירועי קיץ ובמיוחד אלה הנערכים בצהריי היום ניתן להפתיע ולהופיע גם בברמודה – לחתנים הנועזים שבינינו.

אקססוריז לחתן – לא כל המוסיף גורע

בתחום האקססוריז הקיים מזה שנים לכלות נמצא גם אקססוריז לחתנים כמו חפתים, פרח בדש החליפה או מטפחת משי שניתן להוסיף לכיס החליפה, חגורות מיוחדות, עניבות, צמידים ועוד. בתחום זה ניתן להוסיף כדי לשדרג את המראה ולהפוך אותו לייחודי יותר אם כי הכלל קובע שלא כדאי להוסיף יותר מדי פריטים כדי לא ליצור מראה מצועצע מדי. אקססוריז אחד או שניים יקפיצו את מראה החליפה ויקנו לה את הטוויסט המבוקש.

כללים נוספים להתאמה מושלמת של חליפת חתן

כלל חשוב מאוד הוא לבחור חליפת חתן כחודש עד חודשיים ממועד החתונה וזאת על מנת לבצע תיקונים בזמן ולהתאים אותה מבחינת המידות במידה ותרד או תעלה במשקל לקראת האירוע. מבחינת בחירת צבע החליפה – אם אתה בעל עור כהה יתאים לך צבע בהיר של חליפה וצבעים כהים יחמיאו לעור בהיר. יש להתייחס גם לעונה בה נערכת החתונה שכן הרכב בד החליפה חייב להיות מותאם לתנאי מזג האוויר וזאת על מנת שתרגיש בה נוח ונעים. חליפת חתן אינה חייבת לכלול חגורה אך במידה ומוסיפים אותה חשוב להתאים את צבע החגורה לצבע הנעליים.

ליווי הכלה למקווה נעשה כאמור על ידי הנשים במשפחה לצד שירים וריקודים לפי הנוהג המקובל בעדה המרוקאית. כאשר הנשים ממתינות לכלה הטובלת במקווה הן מציעות לכלל המשתתפים בטקס מגוון עשיר של עוגיות וממתקים מרוקאים שבאים לסמל למעשה את המתיקות שהן מאחלות לזוג הצעיר בחייהם המשותפים יחד.