הפקות חינה

בורג' בנימינה

בורג' בנימינה – הכתובת הנכונה לאירועים עסקיים

כל עסק חייב להרשים את הלקוחות הפוטנציאליים, לספק לעובדים תחושת שייכות ולמתג את עצמו כמוביל.

אירוע בגן אירועים מושקע שיודע להתאים את עצמו לכל צורך מאפשר לסמן V על כל מטרה

לא קל להוביל עסקים להצלחה ארוכת טווח במאה ה-21.

המתחרים רבים, הרגולציה מכבידה, הלקוחות מציגים רף ציפיות גבוה ובנוסף המציאות משתנה לעיתים קרובות ומייצרת גם רמת אי ודאות גבוהה וגם אתגרים שונים.

אחד המרכיבים החשובים ביותר בהתנהלות העסקית היא יצירת אינטראקציות אופטימליות עם כל הגורמים הרלוונטיים, לקוחות, ספקים, משקיעים וכמובן העובדים שמהווים את אחד הנכסים המשמעותיים ביותר שיש.

זו גם הסיבה לפופולריות ההולכת וגדלה של אירועים עסקיים מכל הסוגים, ובהתאם להיצע ההולך ומתרחב של מקומות שניתן לערוך בהם אירוע כזה. בחירה מושכלת של הלוקיישן היא הבסיס לאירוע מוצלח – והכתובת הנכונה ביותר לאירוע עסקי הבא שלכם היא בורג' בנימינה.

לוקיישן מושלם

הסיבה הראשונה להצהרה שבכותרת היא המיקום של בורג' בנימינה, מצד אחד במיקום שמאפשר הגעה נוחה גם ממרכז הארץ וגם מהצפון, ומצד שני בלב שדות שמסביב הטבע פורח ויוצר תפאורה מרנינה.

לוקשיין מדהים בורג' בנימינה

למעשה המיקום המעולה הפך את הבורג' למקום אהוב עוד בימי העלייה ה-I, כשאיכרי האזור לנו במקום אחרי ימי עבודה מתישים וגם ערכו במקום חגיגות מסוגים שונים.

עוד קודם לכן שימש הבורג' כמלון דרכים ובין השאר התארחו בו אישים רמי מעלה – וגם היום כל מי שמגיע למקום מרגיש VIP בזכות היחס החם והטיפוח שניכר בכל פינה ופינה ברחבי גן האירועים.

התאמה מדויקת למספר המשתתפים ולאופי האירוע

הסיבה השנייה לכדאיות הבחירה בבורג' בנימינה לטובת אירוע העסקי הבא שלכם – בין אם מדובר על השקת מוצר חדש, ערב גיבוש לעובדים המסורים כדי לחזק את החיבור לחברה, מפגש עם משקיעים ו/או בעלי מניות או כל אירוע אחר – היא הרבגוניות של הגן.

בזכות מגוון אפשרויות האירוח ניתן להתאים כל אירוע באופן מושלם למספר המשתתפים וגם לאופי האירוע, וכך להבטיח את הצלחתו.

לאירועים גדולים ניתן לנצל את המדשאות העצומות שמשתרעות על גבי טראסות ואשר יכולות להכיל 600 אורחים בישיבה ואפילו 1,000 בני אדם בעמידה.

לאירועים מצומצמים עומד לרשותכם חדר פרטי שמיועד ל-20-30 איש, וגם בטווחי הביניים הבורג' יודע לספק מענה מדויק – עם גלריה ו/או חדר צלבני מיוחד שבכל אחד מהם ניתן לארח 70-100 משתתפים (בהתאם לאופן סידור החלל).

חשוב להדגיש שמעבר למרחבים השונים, בורג' בנימינה מציע גם רחבה גדולה שמוקפת בגשר תאורה מתקדם.

מערכת סאונד משוכללת משלימה חלל שיכול לשדרג כל אירוע עם הופעה מקצועית (אגב, במקום נערכים מעת לעת פסטיבלי מוזיקה, ובין השאר כבר הופיעו בו אמנים מהשורה הראשונה – רן דנקר, עדי אולמנסקי, אסף אמדורסקי, שי צברי, נגה ארז ועוד ועוד – וגם האירוע שלכם יהיה מרהיב עין ומשמח אוזן).

שירות מכל הלב ובשיא המקצועיות

עסק חכם משקיע בעובדים שלו, ובאופן כללי בבני אדם שרלוונטיים עבורו, וזאת מהסיבה הפשוטה שבסופו של דבר הצלחה מבוססת על אינטראקציות אנושיות.

לוקשיין מדהים בורג' בנימינה 002

ההוכחה הטובה ביותר לכך היא הצוות המיומן של בורג' בנימינה – שאחראי גם הוא במידה רבה לכך שההצהרה שבכותרת מתממשת בכל אירוע ואירוע כל פעם מחדש.

השילוב בין ניסיון רחב היקף למחויבות מלאה לכל לקוח מוביל לתכנון מדויק של האירוע, היענות לכל בקשה, מציאת פתרונות יצירתיים לכל צורך כולל במצבים שבהם צץ בלת"ם כזה או אחר (וכאמור אנחנו חיים בתקופה של אי ודאות שמחייבת גמישות ויצירתיות) – ובאופן כללי שירות מכל הלב ובשיא המקצועיות.