סוגי חינות

במספר עדות קיימת מסורת של קיום טקס חינה לפני טקס החתונה: אצל מרוקאים, תוניסאים, תימנים, הודים ועוד.
כל עדה והטקס שלה. מכיוון שמדובר בעדות שונות, ובטקסים שונים, הרי שמדובר גם בתלבושות אחרות ובציוד נלווה אחר כמו: סוגי מגשים, כלי הגשה, כסאות, קישוטים, כלי נגינה ועוד.

במחסנים של אולמות חינה נערמים לאורך השנים ציוד ובגדים מהם לא קל להיפטר, במקרים מסוימים כדאי להסתייע בשירותי פינוי דירה מקצועיים, חברות אלו מספקות שירות של פינוי כל סוגי התכולה – וכן פינוי בגדים וערימות פסולת בקלות רבה וביעילות.

מיון ציוד של אולמות חינה

אנשים אשר צריכים לפנות ציוד אשר שייך להם מתקשים לעשות זאת בעצמם. לגבי כל פריט בו הם נתקלים הם מתחילים להתלבט, באיזו מידה כדאי לשמור על אותו פריט, או להשליך אותו אל פח האשפה. עבודת המיון אורכת זמן רב ביותר. כאשר מזמינים אנשי מקצוע בתחום של פינוי דירות ותכולה, מדובר באנשים מקצועיים, אשר העין שלהם רגילה להעריך במהירות רבה, מה כדאי לעשות עם כל פריט: שמירה, תרומה, תיקון, או השלכה מיידית לפח האשפה.

לכן, כדאי להזמין עובדי חברות לפינוי תכולה לפינוי אולמות חינה, הם אנשי מקצוע, הם יודעים לפעול ברגישות מצד אחד, ובאופן נחרץ מצד שני. כך שעבודת המיון שלהם מקצועית, מדויקת, מהימנה ומהירה.

לאחר המיון, צריך לפנות את הציוד שנמצא באותם אולמות חינה. אין אפשרות לסתום את פחי האשפה של האולמות בציוד שנאגר ונצבר במשך שנים רבות, ולחכות שמשאית האשפה העירונית תגיע ותאסוף אותו, זה מנוגד לתקנות. לחברות פינוי דירות מכולות מתאימות לפינוי פסולת.

יש מקומות שונים אליהם אפשר להעביר את הציוד אותו מפנים:

×      יש ציוד שאפשר לתרום לנזקקים, או לעמותות העוזרות להם, הציוד יגיע וייתרם בשמם של בעלי האולמות.

×      יש ציוד שיכול להימכר לסוחרי עתיקות או לחנויות יד שנייה, אותם מכירים אנשי מקצוע בתחום של פינוי דירות, ובעלים של אולמות חינה לא צריך לחפש אחריהם.

×      מכשירים חשמליים או ציוד אלקטרוני,צריך לפנות לאתרים העוסקים בפירוק ומיחזור של מתכות.

×      כל שאר הציוד שצריך להגיע לאתרי פסולת של רשויות מקומיות, יגיע לייעודו. אנשי חברות פנוי דירות מכירים את אתרי הפינוי העירוניים, והם יעשו את העבודה.

חברות פינוי דירות – שירותים נוספים

שירות נוסף אותו נותנות חברות של פינוי דירות ותכולה הוא שירות של ניקיון. אם בעלי אולמות חינה רוצים לקבל אולמות פנויים ונקיים. חברות רבות מחזיקות צוותים שונים, אשר עוסקים בתת נושאים של פינוי. לחברות יש אנשים אשר מומחים בניקיון אולמות לאחר פינוי, כך שאפשר להסיר את כל הכתמים והלכלוך שדבקו במקום במשך שנים רבות של שימוש, והאולם יהיה ראוי לשימוש מחדש.

בנוסף, חברות של פינוי ציוד ותכולה מדירות ואולמות, נותנות שירותים של צביעה וחיטוי. אפשר להשאיר בידיהן האמונות של אנשי החברה את האולם, בתחילת הדרך עם כל הציוד המיותר, האשפה, והלכלוך, ולקבל בסוף התהליך, אולם מרוקן מאשפה, נקי, צבוע,לאחר חיטוי והדברה,כשהוא רענן ומחודש, ומוכן מחדש לעריכת טקסי חינה.