חושבת על שמלות כלה וינטאג'?

תמונה של שמלת כלה מדהימה, חושבת על שמלות כלה וינטאג'

מעצבת רינה בהיר

מה הופך שמלת כלה להיות מוצלחת? ובכן שילוב של תחכום עדין, הקפדה יתרה, אלגנטיות, סממנים נשיים, התאמה למבנה הגוף, נופח רומנטי וכמובן תוצאה שאינה משאירה אנשים אדישים. על כן נשים רבות קסומות מסגנון הוינטאג', ולו כיוון שנראה שללא מאמץ הוא מצליח לאגד מגוון מרכיבים חשובים אשר הופכים את התוצאה למרשימה במיוחד. לאור כל זאת, גם המעצבת הייחודית והמוכשרת רינה בהיר מתמקדת לא מעט בסגנון זה, ואף שואפת ממנו לא מעט השראה, ולו כי מדובר בעולם שלם של כלים עיצוביים מהם ניתן לתפור אינספור שמלות כלה מדהימות אשר נשארות נאמנות לסגנון הוינטאג'.

נשי אל זמני ורומנטי

לצד העובדה שסגנון הוינטאג' מאוד מרשים ואיכותי, קלאסי ואלגנטי, גם מדובר בסגנון מאוד נשי, אל זמני ורומנטי, ועל כן סגנון זה אידאלי ביותר לפאר כל כלה ביומה המיוחד, ולו כי כל חתונה גם כן מאופיינת בהרבה רומנטיקה וגם היא באה לספר סיפור על אהבה שמצאה את מקומה אצל בן הזוג – כזו שהתחילה אי שם בעבר, מתמסדת מתחת לחופה וממשיכה את דרכה הלאה בדרך המשותפת. על כן אם עוצרים רגע ובוחנים את הדגמים המרהיבים של רינה בהיר, הרי שניתן למצוא שמלות כלה וינטאג' אשר יודעות לספר את אותו סיפור על רומנטיקה ועל אל זמניות באופן מרגש וללא מילים, באופן בו העין מתרשמת והלב מתרגש.

הליך מוקפד לצד תוצאה מרשימה

שמלות כלה וינטאג' ידועות כשמלות שמכילות בדים איכותיים (שיפון, משי ותחרה), הקפדה על הפרטים, פתחים מרשימים, דגמים קלסיים (אך שגם יודעים להיות יותר נועזים), משחק עם הסתרה והצצה, תוספת של פריטים משלימים, משחק עם שכבות בדים וכדומה. מכאן ששמלות כלה וינטאג' מאוד מרשימות, ועל כן רינה בהיר בחרה להתמקד גם כן בנישה זו, כאשר תהליך העבודה שלה מתנהל כך: היא בוחנת את מאפייני התקופה, בוחנת אלו דגמים הם הטרנד הבא, ומכאן משלבת את ניסיונה האישי, חזונה הפרטי ואת הקו הייחודי לה, וכל זאת על מנת ליצור עוד שמלת כלה וינטאג' מרגשת.

מגיע לך!

אם גם את מבקשת לרכוש שמלה מרשימה, מרגשת, נשית, אלגנטית ומוקפדת ובו בזמן ליהנות מהליך המדידה, אם גם את מבקשת להכיר מעצבת מוכשרת אך גם אנושית, לקבל עזרה לצד הכוונה מקצועית ואף ליהנות ממחיר משתלם לצד אווירה נעימה – את מוזמנת לקבוע עוד היום פגישה עם רינה בהיר ופשוט מאוד לצאת מרוצה, רגועה, נרגשת ומדהימה – מגיע לך, מוזמנת לבוא להתרשם וליהנות מרכישה מבטיחה!

המלצה חמה שלנו לכלות המחפשות שמלת כלה וינטאג' אל תחמיצו פגישת ייעוץ חינם ללא התחייבות עם המעצבת רינה בהיר.

אתר הבית של רינה בהיר: https://www.rina-bahir-wedding.com

למחלקת שמלות כלה וינטאג' של רינה בהיר לחצי